מבוא:

הזירה האינטרנטית הנה פלטפורמה לביטוי וייצוג עצמי, היא משמשת אותנו כזירה חברתית ופוליטית.
אנו רוכשים ומוכרים, עובדים ונחשפים באמצעותה כיום יותר מבעבר, ככזו ישנה מחויבות לאפשר לציבור חווית גלישה מהנה וקלה ככל האפשר.

אנו משקיעים משאבים רבים להפוך אתר זה לנגיש בכדי לאפשר את חווית הגלישה לכלל האוכלוסייה ולאנשים עם מוגבלויות בפרט ופועלים לקידום נגישות האתרים בישראל והפיכתם למתאימים לכלל האוכלוסייה. 
המוטו שמוביל אותנו הנו כבוד האדם וחירותו,שכן מדובר באבן יסוד בחברה הישראלית כי כולנו שווי זכויות ושווים במהותנו.

אם תרצו להגדיל את האותיות תוכלו להשתמש בפונקציות המקלדת הבאות:

  1. מקש Ctrl + יגדיל את הטקסט באתר
  2. מקש Ctrl – יקטין את הטקסט באתר
  3. מקש Ctrl 0 יחזיר את האתר לגדלו המקורי
  4. מקש רווח (SPACE) יוריד את האתר כלפי מטה.
  5. מקש F11 יגדיל את המסך לגודל מלא – לחיצה נוספת תקטין אותו חזרה.

למען הסר ספק:

אנחנו מחויבים להפוך את אתרינו לנגיש לכלל האנשים, בעלי יכולות ובעלי מוגבלויות עד כמה שניתן. האתר בנוי על מערכת וורדפרס.
אנו עושים ככל שביכולתנו על מנת שבאתר זה תמצאו את הטכנולוגיה המתאימה לצרכים שלכם.
ייתכן ותמצאו אלמנטים שאינם מונגשים כי טרם הונגשו או שלא נמצאה טכנולוגיה מתאימה ולצד זה אנו מבטיחים כי מתבצעים מרב המאמצים לשפר ולהנגיש ברמה גבוהה ככל הניתן. במידה ונתקלתם בנגישות לקויה, נשמח שתעירו את תשומת ליבנו על ידי שליחת הודעה דרך דף יצירת הקשר או אימייל (מצויין בתחתית טקסט זה) ואנו נבצע תיקון.

נטיקס הינו שירות אינטרנטי בלבד ולכן לא מצויינים אמצעי עזר פיזיים הקשורים למבנים בעלי התאמת נגישות. במידה ועולה צורך בקיום מפגש פיזי, המפגש יתקיים בתיאום עם הלקוח ובמקום נגיש שיבחר על ידו.
מעבר לפרסום באתר נטיקס, לבקשה טלפונית/בכתב של אדם עם מוגבלות, יפורסם התוכן גם באמצעות אחד מאלה: טלפון, דואר, דואר אלקטרוני, מסרון או אמצעי דיגיטלי אחר בכפוף לאמצעים שבשימוש נטיקס.
הפרסום ייעשה באופן שוטף ועדכני.
אחראית הנגישות בנטיקס היא דנה, ניתן לפנות אליה באמצעות טופס יצירת הקשר שבאתר, בטלפון נייד שמספרו 0507884377, ובכתובת המייל hello@netx.co.il.

חשוב מאוד: במידה ונתקלתם בקושי או מגבלה שהפריעה לכם לגלוש באתר ולצפות בתוכנו אנו מתנצלים ונשמח מאוד כי תפנו את תשומת ליבנו לכך כך שנוכל לתקן את התקלה לנוחיותכם ובמהירות.

הצהרת הנגישות תקפה נכון לתאריך:

8.8.2021, בשעה 16:00