לקוחות מגיעים אליכם פעמים רבות במצב רגיש, עם המון כאב פיזי או רגשי, ועם תקווה שבעזרתכם סוף סוף ייווצר השינוי.

קבלו אתר שיעזור להם להרגיש, מהרגע הראשון שהם פוגשים אתכם ברשת, שאתם מבינים את מה שהם חווים ושאפשר לסמוך עליכם, כדי שירגישו בטוחים לבקש עזרה ולהיחשף בפניכם.

תחומים שנטיקס מושלם עבורם:

תמונת אווירה לקטגוריית מסאז׳. בתמונה צילום ראש של אישה שוכבת ועוצמת עיניים מכיוון הראש מלמעלה, כשזוג ידיים לוחצות על הקרקפת והרקות בצורה מיומנת.

עיסויים

תמונת אווירה לתחום הפסיכולוגיה. בתמונה אישה בחליפה עם שיער אסוף למשעי מחזיקה גיליון נייר וממלאה בו נתונים כשמולה רואים אישה שוכבת בנוחות על ספה.

פסיכולוגיה

תמונת אווירה לקטגוריית הדיקור. בתמונה תקריב צד פנים של אישה בלונדינית ויד עדינה האוחזת במחט דקיקה ממוקמת ליד תנוך האוזן הימנית שלה.

דיקור סיני

תמונת אווירה לקטגוריית אימון ספורט אישי. בתמונה בחור בחולצה אפורה מחזיק קלסר פתוח ועובר על נתונים כשלצידו אישה בבגדי אימון צמודים שמביטה בכתוב בקלסר בריכוז עם חיוך ויד מונחת על המותן.

אימון אישי

תמונת אווירה לתחום השיאצו. בתמונה תקריב ירך וזוג ידיים שלוחצות על נקודה רלוונטית במיומנות.

שיאצו

תמונת אווירה לקטגוריית הטיפול הפסיכותירפי. בתמונה אדם השוכב על ספה אדומה בחולצת משבצות מכופתרת ומניח יד אחת על המצח בדאגה כשמולו יושב אדם על כיסא ומחזיק דף ועט בידו

פסיכותירפיה

תמונת אווירה לקטגוריית התזונה. בתמונה אישה מחייכת המחזיקה שקית נייר חומה גדולה ובתוכה מגוון ירקות טריים ומבריקים עם צבעים חזקים ובוהקים.

תזונה

תמונת אווירה לקטגוריית רפואה משלימה. בתמונה מחצלת קנים ועליה אבנים שחורות חלקלקות ומבריקות, פרח לבן וזר פרחים בורדו וצהוב, מגבת לבנה מגולגלת ומפיץ שמנים אתריים ריחניים.

 רפואה משלימה

תמונת אווירה לקטגוריית הרפלקסולוגיה. בתמונה זוג כפות ידיים של מטפלת אוחזות כף רגל ולוחצות על נקודות רלוונטיות בכף הרגל בצורה טיפולית.

רפלקסולוגיה